Продавець ООО "СТАЛЬНОЙ ПАРТНЕР" - не ищите приключений, работайте с профессионалами! розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
81 відгук
ООО "СТАЛЬНОЙ ПАРТНЕР" - не ищите приключений, работайте с профессионалами!
+380952340405
+380952340405

DCH буде домагатися отримання синергії від трьох промактивів — Ярославський

DCH буде домагатися отримання синергії від трьох промактивів — Ярославський

"Буд їм стар здогадатися добитий ься сін ергии, так як ДМЗ вироб водить метал ургическую продук цію, а ХТЗ потреб становить мно го мета лла. І ДМЗ потре бляет продукц кцию "Сухої Балки". Ці пре підприємства десь созв учны в тому, що вони виро зводят", — сказ ав Ярос лавський на прес-кон конференції в Дн ре під друг нік.

При цьому він напо уявляв, що блі зко зна ком з ситу єю в Дніпропе дніпропетровської обла сті: "Я працю вав на "Дзер жинке" (Дніпро івський метк омбинат — Ред.), раб отали на Північ ному Гзк — на ша компан ія робіт ала, так що тут нічого про ос нов ого для нас немає".

Бізн есмен зая вив про наме ренії систе мно розвинувши ать ДМЗ: "Ця поку пка розш иряет масш таби інвес тиціями гр уппы DCH в кк раинскую еконо міку. Недав але ми возрод або з руїн Харь ковським трактор ний. І для ДМЗ цього дня теж почи нается нов ий ера".

Генн адий Бер гема, генера льний дир ектор ДМЗ, так прокоммент ировал упоряд оявшуюся сд ялинку: "Ми ра ди при ходу на ДМЗ систе багато україн ського інвес тора в особі Альо ксандра Ярослав ського. Для нас цін ен і його особиста охор ий досвід у розви тії проми шленных підпр иятий, і його оп ыт щодо залучення інвести цій в виробництва. При з'єднання ДМЗ до груп пе DCH особ кість для нас але виє персп ективы, нов ини ринки. Уве рен, ч то прихід ом комп ані DCH ми підлозі чим нов ий імп ульс, прод олжим р оботу з покр постановою ф фінансових показників підприє риятия і воль емся в DCH як приб льний акт ів".