Продавець ООО "СТАЛЬНОЙ ПАРТНЕР" - не ищите приключений, работайте с профессионалами! розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
81 відгук
ООО "СТАЛЬНОЙ ПАРТНЕР" - не ищите приключений, работайте с профессионалами!
+380952340405
+380952340405

У 2017 році споживання металопрокату в Україні збільшиться на 5-7% — прогноз

У 2017 році споживання металопрокату в Україні збільшиться на 5-7% — прогноз
"Ми ві дім повели чення об'єк емов потре живання на ур овні 5-7% віднесення щодо мину лого року. На емк ость ринку вплив ет ряд неґативних явлений ий, в тому чи після остан овка підпри ємств на сх оці країни, низ кая покупця тільна спос обность учас учасників рин ку, неда вняя кібер атака. Що каса ється після дствий кібер атаки, то мног ие підпр иятия досі не мо жуть відновл ановить норма котельну ро боту. У них уничт розташовані, як бази да них, так і програм багато забе ок в ток на техноло гічних про промислових чи вимог", — посето вал Собч кк. При цьому він напом ніл, що пройшло годний зростання потре живання бо леї ніж на 20% був обус ловлен комфо ртным статист ическим баз исом порів вання. "Напо мню, що 2015 рік став періо дом историче ського хв имума потр ебления метал опроката в Ук раїні", — акценті ровал топ-ме неджер. За сло вам генди ректора УГМК, наиб олее круп ними потреби мешканцями метал опроката в Укр аїне явл яются будуєте льство, сільськогос зяйственное машинос троение та виро зводство металоконструкц онструкций. За оц енкє ДП "Укрпромвн ешэкспертиза", в 2016 році потр ебление метал лопроката в Укр аїне сос тавило 4,6 млн тонн, а в 2015-м — 3,3 млн тонн.